لیزر الکترولیز در کرج

از مدرن‌ترین روش‌های حذف دائمی موهای زائد، روش لیزر الکترولیز در کرج است که در آلا کلینیک البرز مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. در این روش از طریق سوزن بسیار ظریف، جریان الکتریکی به فولیکول مو وارد می‌شود و مانع از رشد سلول‌های مو می‌گردد. 

مرکز لیزر مو کرج چهارراه طالقانی

مرکز لیزر مو کرج چهار راه طالقانی آلا کلینیک البرز سالها است که در امور زیبایی و لیزر پوست و مو دارای سابقه درخشان می‌باشد و توانسته است تعداد بسیار زیادی از مراجعان را به خود اختصاص دهد. 

لیزر موهای زائد در مهرشهر کرج

آلا کلینیک البرز خدمات لیزر موهای زائد در مهرشهر کرج را با دستگاه الکساندرایت و دایود، همراه با کادر متخصص، با کمترین جلسات لیزر و با قیمت مناسب، رفع موهای زائد را برای خانم‌ها و آقایان ارائه می‌دهد.

ارتباط لیزر موهای زائد و تیروئید

ارتباط لیزر موهای زائد و تیروئید یکی از مواردی است که برای افراد ایجاد ابهام می‌گردد از این رو لازم است بدانید لیزر هیچگونه تاثیری بر روی غده تیروئید نمی‌گذارد. 

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟

علی رغم اینکه لیزر درمانی یک روش ایمن و بی خطر محسوب می‌گردد، این روش ممکن است برای برخی از افراد، کارایی کمتری داشته باشد و یا آسیب به پوست بزند. در ادامه به این مطلب می‌پردازیم که لیزر موهای زائد برای چه افرادی منع شده است؟

آیا می‌توان بعد از لیزر موهای زائد پوست خود را برنزه کرد؟

در این مقاله آلا کلینیک البرز اطلاعات کامل و جامعی راجع به به برنزه کردن پوست بعد از لیزر موهای زائد ارائه می‌دهیم و به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا می‌توان پس از لیزر موهای زائد، پوست خود را برنزه کرد؟ 

اگر فاصله بین جلسات لیزر زیاد شود، چه می‌شود؟

فاصله بین جلسات لیزر چقدر باید باشد؟ اگر بین جلسات لیزر فاصله نباشد، موهای غیر فعال، فرصت رشد پیدا نمی‌کنند و تاثیر لیزر بیشتر خواهد شد. 

شیو بین جلسات لیزر مو

شیو بین جلسات لیزر مو بخشی از فرآیند لیزر است که توصیه می‌شود چند روزی به پوست ناحیه درمان فرصت داده شود. 

نریختن مو بعد از لیزر

دلایل نریختن مو بعد از لیزر می‌تواند متفاوت باشد و زمان و ریزش مو بعد از جلسه لیزر نگرانی‌هایی برای افراد ایجاد می‌کند. 

عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

عملکرد لیزر موهای زائد بدین صورت است که اشعه لیزر با قدرت بالا بر روی پیاز مو تاثیر می‌گذارد و منجر به نابودی ریشه مو می‌گردد. 

زمان ریزش مو بعد از لیزر

پروسه و زمان ریزش مو بعد از لیزر به فولیکول مو و فرآیند لیزر کردن بستگی دارد. در نتیجه موها بعد از لیزر به صورت چشمگیری دچار ریزش می‌شوند. 

لیزر سرد

لیزر سرد Alex Cutera پیشرفته ترین دستگاه لیزر است که بدون کمترین آسیب، ایجاد سرمای مناسب، قدرت بالا لیزر و در عین حال عدم گرم شدن هنگام کار مانع از بروز آسیب و عوارض می‌گردد و سبب رفع موهای زائد بدن می‌شود. 

شنا و استخر بعد از لیزر مو

شنا و استخر بعد از لیزر مو به مدت یک تا دو روز بهتر است انجام نشود به دلیل اینکه ناحیه لیزر شده حساس است، تماس با آب ممکن است سبب عفونت شود. 

دوام و ماندگاری لیزر موهای زائد

دوام و ماندگاری لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد که بستگی به اثر لیزر بر روی فولیکول مو دارد در ادامه این مطلب از وب سایت آلا کلینیک البرز به بررسی این موضوع می‌پردازیم با ما همراه باشید. 

رفع موهای زائد پوست تیره

لیزر موهای زائد پوست تیره و سبزه باید تحت نظر پزشک متخصص و طول موج مناسب انجام گیرد در غیر این صورت سبب آسیب جدی به پوست می‌شود. 

لیزر موهای سفید، بلوند و خاکستری

تاثیر لیزر موهای سفید، بلوند و خاکستری با استفاده از دستگاه‌های جدید و به روز، اپراتور ماهر و کاربلد و در کلینیک معتبر بسیار نتیجه بخش است. 

جوش بعد از لیزر

جوش بعد از لیزر ممکن است از جمله دلایل و عوارض احتمالی لیزر موهای زائد باشد که با رعایت مراقبت‌ها، می‌توان از بروز جوش جلوگیری نمود یا آن را درمان کرد. 

آیا لیزر باعث ایجاد زخم روی پوستمان می‌شود؟

در پاسخ به این سوال که آیا لیزر باعث ایجاد زخم روی پوستمان می‌شود لازم است برای حفظ سلامت پوست به یک کلینیک معتبر و صاحب نام همچون آلا کلینیک البرز مراجعه نمایید.

کدام دستگاه لیزر درد کمتری دارد؟

کدام دستگاه لیزر درد کمتری دارد؟ روش‌های متعددی برای لیزر موهای زائد وجود دارد اما لازم است از بهترین و جدیدترین دستگاه لیزر استفاده شود تا درد کمتری ایجاد شود. 

اثر بخشی لیزر موهای زائد

عواملی که در اثر بخشی لیزر موهای زائد تاثیرگذار هستند، شامل ضخامت موها، رنگ پوست، نوع دستگاه لیزر، نوع رشد مو و.. می‌باشد. 

مرکز لیزر در گوهردشت

آلا کلینیک البرز بهترین گزینه برای رفع دائمی موهای زائد و ناخواسته بدن و صورت می‌باشد در این مرکز انواع خدمات لیزر با جدیدترین و بهترین دستگاه‌ها ارائه می‌گردد. 

سوختگی ناشی از لیزر

سوختگی ناشی از لیزر دلایل مختلفی دارد که برحسب مورد از راهکارهای درمانی ویژه‌ای برخوردار می‌باشد در این مقاله از آلا کلینیک البرز به بررسی آن می‌پردازیم. 

لیزر موهای چانه و پشت لب

لیزر موهای چانه و پشت لب روشی دائمی، ایمن و موثر است که بدون اینکه به پوست آسیبی برسد، فرآیند رویش مجدد مو از بین می‌رود. در این روش از پالس‌های شدید نور برای از بین بردن فولیکول‌های مو استفاده می‌شود.

لیزر موهای زائد زیر بغل

در لیزر موهای زائد زیر بغل، ابتدا موهای زیر پوستی از بین می‌رود سپس منجر به کمتر شدن موها برای مدت طولانی می‌گردد. در نتیجه یک راه حل موثر برای رسیدن به پوستی صاف و زیبا خواهد بود. 

علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر

علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر در برخی از قسمت‌های صورت و بدن همچون چانه، گردن و... بروز تغییرات و یا اختلالات هورمونی می‌باشد. 

راهکار کاهش درد لیزر موهای زائد

از جمله راهکارهای کاهش درد لیزر موهای زائد می‌توان به انتخاب دستگاه لیزر مناسب و کلینیک معتبر برای انجام لیزر اشاره نمود. 

لیزر موهای کرکی

از بین بردن موهای زائد کرکی صورت و بدن دشوار است اما با لیزر این امر به راحتی از طریق تاثیر گذاری بر روی رنگدانه‌ها امکان پذیر است. 

آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟

آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟ ارتباط لیزر و سرطان زا بودن آن یکی از مواردی است که در آلا کلینیک البرز به آن پرداخته‌ایم. 

لیزر مو حین مصرف راکوتان

لیزر موهای زائد حین مصرف راکوتان چگونه است؟ چه مدت پس از مصرف راکوتان می‌توان لیزر کرد؟ با آلا کلینیک البرز همراه باشید.

نکات مهم جلسه اول لیزر مو

نکات و مراقبت‌های مهم جلسه اول لیزر مو در کرج در صورتی که انجام شود، با واکنش‌های پوستی همراه نخواهد بود.